FAQ

Dlaczego Fundacja

Jasno określony Plan działania

Etapy Współpracy

Formularz

Wypełniasz formularz, odpowiadając na wszystkie pytania oraz opisując swoją sytuację. Wszystkie informacje są ważne, gdyż fundacja może pomóc tylko najbardziej potrzebującym.

Analiza

Zespół specjalistów analizuje indywidualnie przesłane informacje z formularza. Na podstawie otrzymanej decyzji fundacja przekazuje Tobie informację co do otrzymanego rozwiązania.

Konsultacja

Otrzymujesz propozycję współpracy wedle Twoich potrzeb i uzyskanych wyników z analizy specjalistów. Wspólnie analizujemy zaproponowane rozwiązanie.

Decyzja

Po przedstawieniu propozycji musisz samodzielnie przeanalizować uzyskane rozwiązanie. Informujesz indywidualnego konsultanta o Twojej decyzji.

Rozpoczęcie Pracy

W zależności od zaproponowanego rozwiązania rozpoczynamy cały proces uzyskania pomocy.

Finalizacja

Otrzymujesz wynik końcowy zaproponowanego rozwiązania, w zależności od indywidualnych potrzeb może to być: spłata kredytu, zwrot kosztów kredytów gotówkowych, optymalizacja kosztów zobowiązań itp.

Fundacja Pomocy Kredytobiorcy

Zarezerwuj Darmową Konsultację

Niezobowiązująca konsultacja, pokaże Tobie jakie masz możliwości. 

Daj sobie szanse i nie trać okazji na lepsze życie. 

Często Zadawane Pytania

Średni czas odpowiedzi na zapytanie to 2 dni robocze.

W zależności od określonej usługi, fundacja może pobierać dodatkowe opłaty, o których beneficjent jest wcześniej informowany. 

Tak fundacja przygotowuje i pomoga w uzyskaniu dodatkowego finansowania dla osób indywidualnych oraz firm. 

Beneficjent pomocy nic nie ryzykuje. Podstawową rzeczą jaką musi zrobić beneficjent to dostarczyć umowę pierwotną kredytu gotówkowego, na podstawie której zostanie podjęta decyzja o możliwości rozpoczęcia współpracy. 

Niestety nie. Nie wszystkie umowy kredytowe dotyczące kredytów gotówkowych kwalifikują się do podjęcia dochodzenia zwrotu kosztów. 

Każdy przypadek jest indywidualnych i ciężko jednoznacznie określić profil beneficjenta, który otrzyma pomoc. W tym przypadku jest dużo kwestii  indywidualnych dlatego tak ważne jest szczegółowe pisanie własnej sytuacji. 

Głównym celem fundacji jest pomoc beneficjentom którzy mają problemy ze spłatą kredytów hipotecznych. Aczkolwiek każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie dlatego mimo wszystko warto zgłosić własny przypadek do fundacji.