Możliwości

Spłata Kredytu Hipotecznego

Ciężka sytuacja Życiowa

Wysokość zobowiązań przekracza Twoje dochody lub Twoja rata kredytu hipotecznego wzrosła na tyle, że masz już tego dość, fundacja ma na to rozwiązanie. Fundacja przy pomocy odpowiednich narzędzie spłaci Twoje zobowiązanie, a Ty dalej będziesz mógł/a mieszkać w swoim mieszkaniu. Należy pamiętać, że wartość pomocy jest ograniczona, dlatego fundacja może pomóc tylko wybranym przypadkom. Z powyższym bardzo ważnym elementem jest szczegółowe opisanie swojej sytuacji wypełniając formularz kontaktowy. 

Nowe możliwości

Dzięki pomocy fundacji dalej będziesz mógł/a mieszkać w swoim mieszkaniu, pracując nad poprawą sytuacji finansowej. Twoje koszty dotyczące zobowiązań zostaną zminimalizowane, a Ty zaczniesz na nowo budować swoją kondycję finansową. 

Odzyskiwanie Poniesionych Kosztów kredytów

Zwrot Kosztów

Jako fundacja posiadamy możliwości dzięki którym jesteśmy wstanie odzyskać poniesione koszty kredytów gotówkowych w imieniu poszkodowanych klientów. Każda umowa kredytu gotówkowego jest inna, dlatego każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie. Nie wszystkie umowy przechodzą pozytywna weryfikację.

Darmowe

Odzyskiwanie poniesionych kosztów kredytów gotówkowych w imieniu beneficjentów fundacji jest DARMOWE. Osoba współpracująca z fundacją nie ponosi żadnych kosztów oraz żadnego ryzyka. Fundacja posiada odpowiednie środki, aby reprezentować swoich beneficjentów. Można napisać: ,,kto nie spróbuje ten się nie przekona jak dużo może zyskać”. 

Brak limitów

W przeciwieństwie do pomocy związanej ze spłatą kredytów hipotecznych, przy odzyskiwaniu kosztów poniesionych kredytów gotówkowych nie ma limitów związanych z ilością osób, której fundacja może udzielić pomocy. 

Optymalizacja kosztów Kredytów

Obniżenie kosztów Zobowiązań

Duża część posiadanych zobowiązań osobistych czy to firmowych obarczona była przy podpisywaniu umów dodatkowymi kosztami, które znacząco podnoszą sumę kosztów całego zobowiązania. Co więcej wiele umów posiada bardzo wysokie oprocentowania, które na dziś można skutecznie zminimalizować. 

Minimalizacja posiadanych Zobowiązań

Duża ilość zobowiązań bardzo często powoduje, że gro osób zaczyna się gubić w terminach płatności. Co więcej duża liczba zobowiązań równie powoduje, że nie możemy uzyskać nowych kredytów. A to nie wszystko, gdyż duża liczba zobowiązań to bardzo często, duże dodatkowe koszty, które można znacznie zminimalizować. 

Edukacja Finansowa

Szkolenia

Fundacja, cyklicznie raz w kwartale będzie organizować grupowe szkolenia z szerokopojętej edukacji finansowej. 

Mentoring

Opieka dotyczące edukacji finansowej oraz przygotowania do procesów kredytowych. 

Narzędzia

Fundacja udostępnia narzędzia dzięki którym każdy w mniejszym bądź większym stopniu poprawi swoją wiedzę finansową i zapanuje na kosztami życia.